Pomysły na prezent dla fana piłki nożnej

Gdy zbliżają się urodziny, imieniny lub inne ważne uroczystości piłkarza lub kibica, rodzina i znajomi zastanawiają się, jaki prezent mogą mu ofiarować. Szczególnie, gdy mówimy o dziecku, które rozpoczęło treningi w szkółce i regularnie ogląda spotkania w telewizji. Jaki może być prezent dla fana piłki nożnej? Szukamy najlepszych inspiracji!

Prezenty dla piłkarza – nowe koszulki treningowe

Dla gracza, który już od kilku lat trenuje piłkę nożną, doskonałym prezentem będą nowe koszulki treningowe i odzież termoaktywna. Szczególnie podczas wspólnych zajęć z drużyną, gdy zawodnicy walczą o pierwsze miejsce w składzie, takie koszulki wielokrotnie się brudzą oraz rozciągają. Po pewnym czasie nie nadają się do użytku. Podobnie sprawa wygląda z odzieżą termoaktywną, która jest przydatna szczególnie jesienią oraz zimą.

Nie masz pomysłu na prezent dla dziecka? Odwiedź stronę „Dzieci świat” i zainspiruj się!

Prezenty dla młodego piłkarza – wymarzone korki lub halówki

Obuwie piłkarskie, to doskonały pomysł na prezent dla chłopca lub dziewczynki, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką. W zależności od pory roku i nawierzchni na której trenują, można ofiarować korki lub halówki. Najlepiej wcześniej dowiedzieć się, jakie modele podobają im się najbardziej. Na rynku jest ich tak dużo, że pociecha na pewno wskaże kilka, wśród których dobierzemy rozmiar odpowiedni dla niego. Korki w jakich gra Lionel Messi, Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski? To w dzisiejszych czasach żaden problem!

Koszulka ukochanego klubu jako prezent dla fana piłki nożnej

Jeśli osoba, którą chcemy obdarować, jest zapalonym kibicem piłkarskim, wówczas świetnym pomysłem klubowe gadżety, takie jak na przykład meczowa koszulka. Będzie ją mógł zakładać zasiadając przed telewizorem, by oglądać poczynania swoich idoli. Jeszcze lepiej, gdy spersonalizujemy ją i znajdzie się na niej ulubiony numer oraz nazwisko lub pseudonim. Innym rozwiązaniem jest koszulka z nazwiskiem ulubionego zawodnika w danej drużynie. Jeszcze lepiej, gdy uda nam się zdobyć jego autograf!

Bilety lub karnet na mecze ulubionej drużyny

Szczególnie młodszego fana, który nie chodzi sam na stadiony, obdarować możemy biletami lub karnetem dla niego oraz opiekuna na mecze ulubionej drużyny. To pozwoli mu poczuć atmosferę stadionu piłkarskiego na własnej skórze, co na pewno będzie niesamowitym przeżyciem, którego bardzo długo nie zapomni. Kupując bilet, warto spróbować zdobyć ten w pierwszym rzędzie, a kto wie, może po meczu uda się przybić piątkę z zawodnikami!

Konsola z piłkarską grą – czy to dobry pomysł?

Niektórzy z rodziców oraz najbliższych, decydują się na kupno konsoli PlayStation lub Xbox z grą FIFA lub Pro Evolution Soccer. Czy to dobry pomysł? Na pewno pozwoli dziecku w przyjemny sposób spędzić czas, być może rywalizować z kimś bliskim za pośrednictwem internetowych łączy, jednak taka gra nigdy nie będzie sportem i nie przyniesie wielu zdrowotnych korzyści naszej pociesze. Warto więc kontrolować, ile czasu dziecko spędza, grając w piłkarskie gry na konsoli i czy równoważy to treningiem na świeżym powietrzu.