Bluza z nadrukiem dla kuriera – czy jest konieczna?

Praca kuriera nie należy do łatwych. To zawód wymagający organizacji, samodyscypliny, nienagannej kondycji fizycznej i cierpliwości do trudnych klientów. Jako pracodawca możesz docenić pracę swoich kurierów wyposażając ich w najwyższej jakości odzież, a dzięki estetycznym nadrukom przy okazji zadbasz o wizerunek Twojej firmy.

Dlaczego warto zainteresować się bluzami z nadrukiem dla kurierów? Przeczytaj i pozbądź się wątpliwości!

Bluzy z nadrukami a wizerunek firmy

Profesjonalizm – oto co powinno cechować Twoich podwładnych. Mowa tu nie tylko o stosunku do klienta i ,,dobrym traktowaniu” dostarczanych towarów. Wygląd kuriera rzutuje na jego odbiór przez osobę odbierającą paczkę. Firmowa odzież z nadrukami ogranicza nie zawsze pożądaną inwencję twórczą jaką dysponują osoby przy kreowaniu swojego wizerunku.

Poza tym, jeżeli – a na pewno tak jest – Twoi kurierzy wykazują się nienagannym wypełnianiem obowiązków i są mili dla klientów, widok logo na bluzie zapadnie w pamięć zamawiającego paczkę. Przy następnych zakupach skojarzy i wybierze Twoją firmę transportową ponownie!

Konkurencja nie śpi, podczas walki o stabilną pozycję na rynku warto więc wykorzystać każdą broń! Zobacz więc ofertę bluz, na których umieścisz logo Twojej marki

Bluza z nadrukiem a komfort pracownika

Jeśli chodzi o wygodę pracy, niezbędne dla sprawnego wykonywania obowiązków kuriera jest dobrze dopasowane ubranie. Praca na tym stanowisku, od punktu magazynowego do drzwi zamawiającego, wymaga dobrej kondycji fizycznej i odzieży niekrępującej ruchów. Zadbanie o to powinno leżeć po stronie pracodawcy.

Zamawiając odzież z nadrukami zainwestuj w pełny przekrój rozmiarów. Każda sylwetka jest inna, ale każda potrzebuje dobrze dopasowanego ubrania. W branży transportowej przewijają się studenci i osoby, które z kurierskim fachem nie wiążą przyszłości. Jako pracodawca powinieneś być gruntownie przygotowany na wszelkie zmiany w kadrze.

Bluzy z nadrukami dla firm powinny być estetycznie przyozdobione prawidłowo zaprojektowanymi emblematami firmy. Praca w ładnej odzieży jest bardziej komfortowa pod względem psychicznym, co nie zawsze świadomie rejestrujemy.

Z pewnością jednak jeśli nasz kurier będzie wiedział, że to co ma na sobie przedstawia go w sposób profesjonalny i po prostu dobrze wygląda, łatwiej zniesie codzienne trudy swojego zawodu.

Bluzy polarowe z nadrukami a warunki pracy kuriera

Kurier musi być gotowy do działania o każdej porze roku – także podczas bardzo ostrej zimy. Nikogo nie zdziwi stwierdzenie, że praca gdy jest zimno i wieje nie będzie komfortowa, jeśli do ubrania mamy wyłącznie cienką koszulkę!

Porządna, ciepła bluza z nadrukiem i kapturem osłaniającym głowę jest kurierowi niezbędna, aby dostarczyć paczkę pod drzwi posiadacza imponującej rozmiarowo posesji.

Dla komfortu podwładnych koniecznie trzeba zwrócić na materiał z którego wykonano bluzy pracownicze z nadrukamiBluza musi nie tylko grzać, ale i zapewniać nienaganną cyrkulację powietrza.

Jeśli kurier będzie musiał wspiąć się na wysokie piętro w bloku bez windy, bluza marnej jakości będzie go ,,dusić” i zwiększać wydzielanie potu. Chcąc tego uniknąć konieczne jest stawianie wyłącznie na zaufanych, obecnych od lat na rynku producentów odzieży basicowej pod nadruki.

Jeżeli to tylko możliwe, wyposaż swoich kurierów w modele bluz z kapturem. Przebiegnięcie od samochodu do drzwi zamawiającego kiedy pada deszcz, śnieg czy wieje wiatr będzie bardziej komfortowe gdy pracownik osłoni głowę.

Ma to również znaczenie dla zdrowia! Już nasze mamy naciskały, byśmy podczas chłodnych dni zawsze mieli na sobie czapkę. Zmiany temperatur i chłodne powiewy atakujące uszy to idealne warunki do złapania infekcji. Każdemu odpowiedzialnemu pracodawcy powinno zależeć na zdrowiu swojego zespołu!