Marzec w Krakowie – najważniejsze wydarzenia nadchodzącego miesiąca

W większych miastach każdego miesiąca coś się dzieje. Wiele wydarzeń, na które możesz się wybrać i spędzić cudowne chwile, które na zawsze zapiszą się w Twojej pamięci. Co oferuje Kraków w marcu? Przekonaj się sam! 

Polskie gwiazdy muzyki na scenach w Krakowie 

W marcu będzie można zobaczyć muzyków, którzy już od wielu lat zachwycają swoimi piosenkami. Już 5 marca w Nowohuckim Centrum Kultury zaśpiewa Michał Bajor, który będzie promował swój nowy krążek “No, a ja?”. Można liczyć na koncert pełen emocji i wspomnień. 

9 marca w Kraków ICE wystąpi grupa muzyczna Lady Pank. Fani mogą spodziewać się nie tylko kultowych przebojów tego zespołu, ale także nowe piosenki, które znajdą się na nadchodzącej płycie. 

Robbie Williams XXV Tour (12 marca) 

Jeśli jesteś fanem koncertów, a już na pewno Robbiego Williamsa, to nie może Cię zabraknąć w Tauron Arenie Kraków 12 marca. Artysta wykona swoje popularne piosenki oraz zachwyci nowymi z płyty “XXV” wydanej w 2022 roku. Osoby, które uwielbiają tego wokalistę już na pewno odliczają dni do tego wydarzenia. 

Zdobywca wielu nagród na pewno zachwyci swoim wokalem i oprawą całego wydarzenia. Bilety nadal są dostępne na płytę oraz na kilka sektorów. Niezależnie od tego, jaki bilet już zdobyłeś lub dopiero kupisz możesz liczyć na niezapomniane wspomnienia i ogromną dawkę emocji. 

Polska Noc Kabaretowa 2023 (17 marca) – duża dawka humoru 

Zaledwie parę dni po koncercie Williamsa na Tauron Arenie Kraków szykuje się kolejna impreza. Tym razem jest to coś dla fanów skeczy. Polska Noc Kabaretowa nie jest nikomu obca. Na scenie można spodziewać się najlepsze polskie kabarety, które rozbawią wszystkich do łez. Bilety dalej są dostępne. Już dziś zarezerwuj hotel w sieci Best Western Kraków i zapewnij sobie niezapomniane wrażenia w 3 tygodniu marca! 

Wydarzenie dla wielbicieli mody – Cracow Fashion Week 2023 (18-26 marca) 

Fani mody w marcu w Krakowie na pewno nie będą się nudzić. Pod koniec marca w Krakowskiej Szkole Artystycznej odbędzie się Cracow Fashion Week. W tym roku hasłem przewodnim jest “Innovation In Design”. Projektanci mają za zadanie pokazać, jak nowe technologie wpływają na otaczający nas świat. Musisz przyznać, że taki temat może przyciągnąć nawet osoby, które nie fascynują się modą. 

Na wybiegu będzie można zobaczyć kolekcje dyplomowych studentów krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. W programie uwzględnione są także liczny wykłady i warsztaty. Nie zabraknie też cosplayerów! 

Fani komiksów, assemble! – 12. Krakowski Festiwal Komiksu (24-26 marca)

Blisko Rynku głównego w siedzibie Fundacji Muzeum Komiksu odbędzie się festiwal dla wszystkich fanów historii obrazkowych na papierze. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję nie tylko znaleźć wiele komiksów, ale także spotkać się z ich autorami z Polski i zagranicy. 

Na stoiskach wystawców znajdziesz wiele atrakcji nie tylko dla fanów komiksów, ale także mang – wspaniała gratka dla fanów japońskiej kultury. Podczas wydarzenia nie zabraknie wielu ciekawych paneli dyskusyjnych i prelekcji.