Wzory pierścionków ze złota – 10 modnych propozycji na 2023 rok

Pierścionki ze stali chirurgicznej w pozłacanej wersji to znacznie przystępniejsza cenowo od biżuterii z prawdziwego kruszcu. Stal jest bardzo praktyczna – hipoalergiczna, nierdzewna, nie czernieje i dostępna w rozmaitych wariantach estetycznych. Na jakie wzory pierścionków ze złota warto postawić w tym roku? Sprawdź 10 propozycji i uzupełnij swoją kolekcję błyskotek o modne akcesoria.

1 – szeroki pierścień z kamieniem

Szerokie pierścienie nigdy nie wychodzą z mody. Pasują do każdej kobiety, która lubi robić wrażenie efektownymi detalami. W centrum obrączki znajduje się kamień o ciemnoniebieskiej barwie, naturalnie przyozdobiony charakterystycznymi pęknięciami. 

szeroki pierścionek złoty z kamieniem

Źródło: strona sklepu Gal-art

Masywne wzory pierścionków ze złota najlepiej prezentują się na palcu środkowym. Najdłuższy palec w centrum dłoni lubi wyraziste ozdoby.

2 – obrączka z cyrkoniami

Co założyć na mniejszy palec? Subtelna obrączka z białymi cyrkoniami to nieśmiertelna propozycja. Takie wzory pierścionków ze złota są wygodne do codziennego noszenia, ponieważ nie zawierają odstających elementów. Ten design pasuje zarówno do casualowych ubrań jak i biznesowych stylizacji.

modne wzory pierścionków złotych - obrączka

Źródło: strona sklepu Gal-art

3 – wzory pierścionków ze złota – drzewo

Motywy natury najbardziej pasują do kobiet marzycielskich. Bo gdzie najmilej oddawać się marzeniom, jeśli nie w otoczeniu przyrody? Pokaż swoją miłość do bujania w obłokach i Matki Natury tym precyzyjnie wykonanym pierścionkiem.

pierścionek złoty z wyciętym drzewem

Źródło: strona sklepu Gal-art

Modne wzory pierścionków ze złota to z pewnością motyw rozłożystego drzewa. Estetycznie wygrawerowane drzewo w szerokiej matowej obrączce fantastycznie komponuje się z manicure w kolorach ziemi.

4 – modne wzory pierścionków złotych – serce

Pierścionek motywem serca – idealny prezent dla każdej romantyczki. Jako wyraz miłości, przy każdym spojrzeniu będzie przypominał o Tobie najbliższej kobiecie. Serduszko bez wypełnienia wygląda lekko, dlatego dobrze się prezentuje na drobnych dłoniach.

romantyczny pierścionek ze stali chirurgicznej - serce

Źródło: strona sklepu Gal-art

Ten pierścionek możesz nosić na każdym palcu. Regulowany obwód pozwala swobodnie dopasowywać go rozmiarowo.

5 – wzory pierścionków ze złota – zawieszka na szczęście

Pierścionek z zawieszką z ozdobioną motywem czterolistnej koniczyny – takie modne wzory pierścionków złotych przynoszą szczęście swoim posiadaczkom. Noś na co dzień, bo kto wie, czy w przesądach nie ma odrobiny prawdy? 

modny pierścionek ze złota - regulowany z zawieszką

Źródło: strona sklepu Gal-art

Pierścionek jest elastyczny. Jeżeli miewasz problemy z puchnięciem palców, wybór tego wariantu będzie szczególnie dobry. Zawsze bezproblemowo go zdejmiesz.

6 – stópki – pierścionek w sam raz dla mamy

Pierścionek z dziecięcymi stopkami zachwyci każdą mamę malucha. Biżuteria będzie się jej kojarzyła z najważniejszą osóbką w życiu. Motyw sentymentalny, podkreślający więź matki z dzieckiem zawsze wygląda wspaniale – za dnia, jak i w zestawieniu z wieczorową kreacją.

modne wzory pierścionków złotych - stopki

Źródło: strona sklepu Gal-art

7 – wzory pierścionków ze złota – nieskończoność

Znak nieskończoności symbolizuje wieczną miłość, przyjaźń, pamięć – to, co chcesz by symbolizował. Wewnątrz znaku nieskończoności zobaczysz wycięty kształt serca – zadbano tutaj o każdy detal.

wzory pierścionków ze złota nieskonczoność

Źródło: strona sklepu Gal-art

Spraw taki sam swojej bratniej duszy. Nosząc identyczne pierścionki pokażecie całemu światu łączącą waz nierozerwalną więź.

8 – okrągła geometria

Wzory geometryczne pasują do tajemniczych kobiet. Dlaczego wybrała akurat taki? Czy coś dla niej znaczy? A może jest tylko ozdobą? Niech się zastanawiają, a prawda to będzie Twoja słodka tajemnica.

geometryczny modny pierścionek złoty

Źródło: strona sklepu Gal-art

W przypadku tego wzoru liczy się pokazanie jak największej części obrączki. Z tego względu okrągłe, geometryczne wzornictwo najwyraźniej zaprezentuje się na palcu środkowym. 

9 – wzory pierścionków ze złota – czerwone oczko

Szlachetny złoty kolor lubi towarzystwo czerwonych kamieni. Kryształek osadzono na łańcuszku. Brak klasycznej obrączki sprawia, że to właśnie oczko będzi na pierwszym planie. Szczególnie dobra propozycja na wieczór. Z jednej strony subtelny wzór, z drugiej, przykuwający uwagę – czerwień zawsze wpada w oko

Wzory pierścionków złotych - łańcuszek z czerwonym oczkiem

Źródło: strona sklepu Gal-art

Proponowany pierścionek ma element przesuwny. Możesz go swobodnie regulować i zakładać na różne palce.

10 – pierścionek z kostkami

Na co dzień lubisz zdawać się na los? 

Do tych kobiet, które wierzą w przeznaczenie i kapryśne koło fortuny, pasują wzory pierścionków ze złota nawiązujące do gier. Uważasz, że życie to jedna wielka gra? Uzbrój się w szczęśliwe kostki.

Kostki do gry wysadzane cyrkoniami to motyw intrygujący – wszyscy będą się zastanawiać, dlaczego właśnie je wybrałaś na ozdobę.

złoty pierścionek kostki

Źródło: strona sklepu Gal-art

Ten nonszalancki wzór wpisuje się w casualowe, luźne stylizacje u kobiet i dziewcząt w każdym wieku.

Oto modne wzory pierścionków złotych, które warto mieć w swojej kolekcji. Wybierz zaufany, dobrze oceniany sklep, a będziesz miała pewność, że otrzymana biżuteria spełni twoje oczekiwania. 

Które wzory pierścionków ze złota podobają Ci się najbardziej?