Komfortowe bluzy z nadrukiem – co czyni je doskonałymi dla Twoich pracowników?

Jesień już za pasem, a poza tym szykuje się ostra zima! To ostatni dzwonek aby wyposażyć Twoich pracowników w profesjonalne, estetycznie wykonane bluzy z nadrukami! Jak być pewnym, że takie ubranie będzie dla nich wygodne? Trzeba zwrócić uwagę na kilka podstawowych elementów! Jakich? Czytaj dalej!

Bluzy firmowe z nadrukami – liczy się każdy szczegół!

Jeśli chodzi o firmowe bluzy z nadrukiem koniecznie zwróć uwagę na rękawy. Raglanowa konstrukcja tego elementu nie będzie krępowała ruchów. Praca w niewygodnym, ograniczającym poruszanie się ubraniu to nic przyjemnego! Bluza musi być dopasowana rozmiarem do proporcji ciała pracownika – rękawy za długie w oczywisty sposób utrudnią używanie dłoni, a przececież chcemy tego uniknąć.

Kolejny bardzo ważny element bluzy z nadrukiem to kieszenie. Są w nie wyposażone zarówno bluzy na zamek jak i tak zwane ,,kangurki” z jedna dużą kieszenią z przodu. Która będzie lepsza? To zależy od preferencji. Kieszenie na pewno muszą być mocno przyszyte – żadnych odstających nitek, bo niedbale wykonany szew na pewno prędzej czy później całkowicie się rozpadnie. 

Jeżeli zależy nam na pełnej funkcjonalności, a bluza ma być używana jako wierzchnia odzież nakładana na T-shirt, lepiej zrezygnować z bluz bez kieszeni. Nawet jeśli Twoi pracownicy nie mogą nosić przy sobie telefonów, wciąż pozostaje wiele okazji w których kieszenie się przydadzą.

Kasjer powinien mieć przy sobie na przykład długopis by zapisać zgłoszony przez klienta problem z jakimś produktem na hali sklepowej. Trzymanie długopisu na stanowisku gdzie przez całą zmianę wiele się dzieje prędzej czy później doprowadzi do jego zgubienia!

Kolejna sprawa to zamek. Rozpinane bluzy można szybko zarzucić na plecy by w czasie piętnastominutowej przerwy ,,wyskoczyć” na dwór w celu przewietrzenia się. Zakłada się je dużo sprawniej niż bluzy bez zamka. Warto zwrócić na to uwagę szczególnie w kontekście kobiet noszących w pracy włosy spięte w wygodny koński ogon. 

Firmowa bluza z nadrukiem – dzianina ciepła i przyjemna w dotyku

Nie bez powodu na początku wspomnieliśmy o nadciągającej chłodnej porze roku. Firmowe bluzy z nadrukami idealnie nadadzą się gdy przyciśnie mróz i wiatr. Żeby gwarantowały Twoim podwładnym pełną wygodę muszą być wykonane z przyjemnych w dotyku dzianin – postaw na bawełnę oraz poliester wysokiej jakości.

Mimo że syntetyczne włókna nie cieszą się powszechnym uwielbieniem, ich domieszka nawet w dużej ilości nie musi odbijać się negatywnie na jakości ubrania. Poliester wzmacnia bawełnę, nie zaburza cyrkulacji powietrza i sprawia, że danej części odzieży nie trzeba często prasować. 

Dzięki wykorzystaniu sztucznych włókien producenci odzieży pod nadruki mogą wiele zaoszczędzić – marny poliester da się stworzyć bardzo tanio. Aby uniknąć rozczarowania jakością jedyne co możemy zrobić to stawianie na marki basicowej odzieży słynące z jakości, obecne na rynku od lat.

Bluza z nadrukiem – estetyczne wzory wysokiej jakości

Zarówno dla wizerunku firmy jak i psychicznego komfortu pracy Twoich podwładnych ważne jest zwrócenie uwagi na jakość nadruku zdobiącego bluzę. Praca w ładnej bluzie jest przyjemniejsza niż w ,,byle czym”, chociaż nie zawsze jesteśmy świadomi zwracania uwagi na tego rodzaju detale! 

Podobnie jak przy wyborze basicowej odzieży, stawiaj na sprawdzone firmy nanoszące firmowe loga na części ubioru. W tej branży konkurencja jest duża – przed ostatecznym wyborem wykonawcy projektu zrób dogłębny research i przejrzyj portfolio ze zrealizowanymi zleceniami.

Firma zatrudniająca doświadczonych pracowników, dbająca o jakość na pewno nie rozczaruje Cię w kwestii estetyki pracowniczej odzieży i trwałości nadruku. Ponadto, pracownik pomoże w wyborze techniki nadruku najlepszej dla danego materiału i branży – lepiej nie ,,strzelać” w tej kwestii! Odzież pracownicza to zakup na lata, nie warto więc ryzykować jakichkolwiek niedoróbek.