Spa dla dzieci? Czemu nie!

Zastanawiasz się, czy znajdziesz na weekend wymarzony hotel, SPA dla dzieci? Chciałbyś z całą rodziną cudownie odpocząć, korzystając z relaksujących masaży, owocowych peelingów i odprężających kąpieli w jacuzzi. Podpowiadamy, jak odkryć to wyjątkowe miejsce, w którym razem z dziećmi spędzisz najpiękniejsze chwile.

Gdzie znajdziesz SPA dla dzieci

Pielęgnacyjne zabiegi SPA znajdziesz niemal w każdym hotelu. Jednak tylko w nielicznych ta oferta skierowana jest także dla dzieci. Jeśli chcesz przeżyć niezapomniany wyjazd, na którym będziesz miał możliwość korzystania z relaksujących zabiegów SPA z dziećmi, koniecznie poszukaj hotelu przyjaznego rodzinie. To właśnie tam znajdziesz najwięcej niepowtarzalnych atrakcji dla swoich skarbów, dzięki którym całą rodziną będziecie się cudownie bawić, odpoczywać i regenerować.

Szukasz ciekawych sposobów na spędzanie czasu z dzieckiem? Wejdź na „Dzieci świat” i zainspiruj się!

Jak wyglądają zabiegi w SPA dla dzieci

SPA dla dzieci to niepowtarzalne miejsce, w którym mogą zrelaksować się nawet najmłodsi. Będziesz miło zaskoczony, jak na twarzach Twoich maluchów pojawi się uśmiech, kiedy tylko zaproponujesz im zabiegi w SPA. W kolorowym pomieszczeniu, przy dźwiękach nastrojowej muzyki, w przyjemnym cieple i wśród krążących w powietrzu owocowych zapachów dziecko szybko przeniesie się w świat najpiękniejszych baśni i czarów. Ta atmosfera sprawi, że nawet najmłodsi poczują się w SPA wspaniale, komfortowo i bezpiecznie. Czekają tu na nich radosne chwile, które pozwolą się im razem z mamą i tatą doskonale zrelaksować i szybko zapomnieć o wszystkich małych i dużych troskach.

Dzieci w specjalnie dla nich zaaranżowanym SPA mogą zdecydować się na:

    • relaksujące miodowe odprężenie, czyli na nawilżająco-wyciszający masaż pleców, ramion oraz karku
    • czekoladowy lub owocowy delikatny peeling, którego efektem są aksamitnie gładkie stopy
    • arbuzowe wygładzenie, czyli peeling dłoni z maseczką na bazie aromatycznego arbuza
    • pielęgnację i malowanie paznokci we wszystkich kolorach tęczy, z czego największą satysfakcję będą miały małe i duże księżniczki

Idąc do SPA razem z dziećmi, nie musisz się o nic martwić. Pamiętaj, że wszystkie zabiegi dostosowane są do wieku i charakteru dzieci. W strefie SPA zarezerwowanej dla dzieci spotkasz profesjonalny zespół ludzi, który ma świetne podejście do każdego dziecka. Znając oraz szanując energiczny temperament najmłodszych, każdy masaż lub peeling nie trwa dłużej niż 20–25 minut. Wspólny wyjazd do spa to ciekawa atrakcja, ale nie zawsze częste wycieczki są możliwe. Zobacz także nasze pomysły na spędzenie czasu wolnego z dzieckiem w domu, o których piszemy w artykule  https://www.puffa.pl/2021/04/19/kiedys-a-dzis-czas-wolny/.

Zalety korzystania z rodzinnego SPA

W SPA Twoje dzieci odkrywają przede wszystkim wspaniały spokój, który w dzisiejszym świecie jest na wagę złota. Regenerujące masaże, odprężające chwile spędzone w saunie i relaksujące kąpiele w jacuzzi znacząco wzmacniają układ odpornościowy, skutecznie chronią dziecko przed wszelkimi infekcjami, minimalizują stres, zwalczają zaburzenia snu i polepszają koncentrację.