Zapomnij o stresie! Podaruj sobie najpiękniejszy weekend SPA

Podaruj sobie to, czego tak bardzo potrzebujesz: czas odnowienia, kojący relaks i przyjemne zapomnienie. Wyłącz budzik i zapomnij o wszystkich zmartwieniach. Przenieś się w czasie i ciesz się najlepszym komfortem, jaki daje Ci hotel SPA blisko Warszawy.

Pozwól się miło zaskoczyć

Codzienna rutyna daje Ci się we znaki? Dobrym rozwiązaniem, które pomoże znaleźć nowe chęci do działania i pozytywnie nastawi do świata i ludzi, jest weekend SPA. Spakuj się, przekręć klucz w zamku i wsiądź do auta. Droga minie Ci błyskawicznie, bowiem miejsce, w którym masz spędzić cudowny czas, to hotel blisko Warszawy. Pewnie będziesz zaskoczony, kiedy odkryjesz, że celem Twojej drogi są średniowieczne mury, w których w XII wieku mieścił się klasztor Cystersów. Ale to dopiero początek niespodzianek. 

Poczuj się lekko, pięknie i komfortowo

W położonej na terenie hotelu nowoczesnym strefie Wellness & SPA odkryjesz to, o czym tak bardzo marzysz. W przestronnych, urządzonych w wyszukanym stylu pomieszczeniach odczujesz zjawiskową atmosferę, dzięki której masz szansę podarować sobie luksusowy czas na relaks. W SPA, w saunie i na krytym basenie przygotowano dla Ciebie bogatą ofertę atrakcji. Sam decydujesz, co dla Ciebie jest najlepsze i co sprawi, że poczujesz się lekko, pięknie i naprawdę komfortowo.

Zastanawiasz się jak wprowadzić odrobinę relaksu na co dzień? Na sukceskobiety.pl znajdziesz porady, które pomogą Ci w organizacji każdego dnia.

Zabiegi pielęgnacyjne i upiększające

W nowoczesnej strefie Wellness & SPA do dyspozycji masz przestronny basen i wannę jacuzzi. Oprócz tego możesz wygodnie odpocząć na podgrzewanej leżance. Jeśli chcesz cudownie się odprężyć, zminimalizować stres i znaleźć w sobie cenne pokłady siły, to zapraszamy Cię do parowej sauny tureckiej lub do suchej sauny fińskiej. Kolejną przyjemnością, jaka czeka na Ciebie, jest ścieżka Kneippa. Koncepcję tego masażu stworzył bawarski ksiądz, znawca hydroterapii. Ten specjalny masaż stóp nie tylko ma odstresowujące działanie, ale przede wszystkim znacząco wpływa na Twoje zdrowie. Jeśli masz pracę, w której większość czasu spędzasz stojąc lub siedząc, to ścieżka Kneippa jest dla Ciebie idealnym wyborem. To najlepszy sposób, abyś mógł wreszcie pozbyć się męczących problemów z zaburzeniami krążenia krwi, bólami głowy oraz żylakami. 

Zregeneruj ciało i umysł

W hotelu Podklasztorze w SPA z pewnością zachwycisz się masażami BalanceFloater i Wavebalance. W czasie weekendu nie możesz też pominąć cudownej kąpieli w basenie floatingowym. Dzięki niej odciążysz kręgosłup, cudownie zminimalizujesz napięcie stawów oraz mięśni. Kojąca lewitacja błyskawicznie poprawi Twoje samopoczucie, sprawi, że znajdziesz w sobie ogromne pokłady pozytywnej energii.

Potrzebujesz chwili relaksu także w domu? W artykule 5 kosmetyków, które powinnaś mieć w swojej kosmetyczce! poznasz produkty, które pomogą Ci stworzyć domowe spa. Odpręż się w zaciszu swojego domu już dziś!