Sprzęty do salonu fryzjerskiego – czego nie może u Ciebie zabraknąć!

W nowoczesnym salonie fryzjerskim oprócz klasycznych akcesoriów nie może zabraknąć urządzeń, które zaskoczą efektem działania nawet Ciebie. Warto zainwestować w funkcjonalny, wysokiej jakości oraz sprawdzony sprzęt, który będziesz używać przez długi czas bez żadnego ryzyka awarii. Oto kilka propozycji niezbędnego i ułatwiającego pracę wyposażenia w nowoczesnym salonie fryzjerskim.

Niezastąpiona suszarka hełmowa na statywie

Nowoczesna suszarka hełmowa z regulowaną wysokością statywu jest niezastąpionym urządzeniem w każdym salonie fryzjerskim. Ułatwia pracę, pomagając w przeprowadzeniu zabiegów, które wymagają zastosowania różnych metod suszenia włosów. Jej ogromną zaletą jest możliwość ustawiania wybranego poziomu temperatury: od łagodnego, normalnego aż po bardzo szybki poziom suszenia. Do salonu fryzjerskiego wybierz suszarkę hełmową z funkcją jonizacji. Dzięki niej włosy nabierają niepowtarzalnego blasku i stają się zdrowsze.

Jak działa jonizacja

W suszarce umieszczony jest generator, którego zadaniem jest uwalnianie jonów ujemnych. Jony ujemne neutralizują dodatni ładunek, który jest emitowany pod wpływem ciepłego powietrza powstającego w czasie suszenia. W końcowym etapie zabiegu jonizacji łuski włosowe zostają wygładzone i domknięte. Nie ma już efektu puszenia się i elektryzowania się włosów.

Wielozadaniowy infrazon

Infrazon to nowoczesne urządzenie, które efektywnie podnosi jakość usług fryzjerskich. Przede wszystkim na jego wsparcie możesz liczyć, wykonując takie zabiegi, jak: farbowanie, rozjaśnianie włosów, suszenie, dekoloryzacja i trwała ondulacja. Urządzenie posiada wiele funkcji, które sprawią, że Twoja praca będzie przebiegać o wiele szybciej, łatwiej i precyzyjniej. Przede wszystkim Infrazon posiada timer, który pozwala na dowolne ustawienie czasu pracy urządzenia. Kolejnymi zaletami są:

  • regulacja temperatury na kilku poziomach
  • 3 prędkości nawiewu, które regulujesz za pomocą elektronicznego ekranu dotykowego
  • kilka lub kilkanaście programów pracy

Infrazon dostępny jest w wersji na wysięgniku lub na statywie.

Zawsze mile widziane sauny i nawilżacze

Takie urządzenia, jak sauny i nawilżacze są zawsze mile widziane w salonach fryzjerskich. Dla klientów oznaczają możliwość skorzystania z chwili przyjemnego relaksu.

Dzięki zaawansowanej technologii zastosowanej w tego typu urządzeniach jesteś w stanie przeprowadzić różnorodne zabiegi regeneracyjno-pielęgnujące, które nie tylko znacząco poprawią wygląd włosów, ale także pozytywnie wpłyną na samopoczucie klientów. Sauna i nawilżacze doskonale przeciwdziałają efektowi przesuszonej, szorstkiej, zniszczonej i osłabionej strukturze włosa. Zabiegi pielęgnacyjne powodują, że włosy odzyskują zdrowy i pełen blasku wygląd. Na rynku dostępne są sauny i nawilżacze z funkcją ozonoterapii. Ozon posiada cechy bakteriobójcze, które idealnie oczyszczają włosy i skórę głowy.

Jak działają sauny i nawilżacze

Sauny i nawilżacze za pomocą wykorzystania mocy mgiełki skutecznie pomagają w przenikaniu do wnętrza włosów środków regenerująco-pielęgnacyjnych. Dzięki temu włosy stają się gładkie, nabierają blasku oraz zachwycają zdrowym wyglądem.