Hifu Ultraformer III, czyli nieinwazyjny lifting twarzy i ciała

Coraz więcej kobiet poszukuje nieinwazyjnego rozwiązania na wiotką skórę ramion, brzucha lub piersi, a także pośladków, ud, czy nawet kolan. Spowodowana jest zazwyczaj szybką utratą masy po ciąży lub diecie i ciężko ją zwalczyć. Warto przemyśleć skorzystanie z liftingu Hifu Ultraformer III. Na czym dokładnie polega tego typu zabieg, jakie są wskazania oraz przeciwwskazania do jego wykonania, a także czy warto się na niego zdecydować? Odpowiadamy!

Dlaczego skóra wiotczeje? Wskazania do wykonania liftingu

Z wiekiem włókna kolagenowe w skórze ulegają rozluźnieniu, a po czasie całkiem zanikają. Skutkiem tego są pojawiające się zmarszczki, asymetria twarzy, a także zmęczone spojrzenie. Najbardziej widoczne staje się to w okolicach szyi oraz dekoltu, na których tworzą się bruzdy i fałdy. Tak samo dzieje się ze skórą na naszym ciele, która ulega zwiotczeniu po stosunkowo szybkiej utracie wagi lub ciąży. Do tej pory jedynym wyjściem było wykonywanie bolesnych zabiegów, po których czekała nas długa rekonwalescencja. Medycyna estetyczna wprowadziła nowy, zaawansowany technologicznie zabieg, który jest całkowicie nieinwazyjny. Mowa o liftingu twarzy oraz ciała Hifu Ultraformer III.

CMED – medycyna estetyczna Katowice – profesjonalne zabiegi, które poprawią kondycję Twojej skóry! 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Zabiegu nie powinno się przeprowadzać na obszarach skóry z zaognionymi stanami zapalnymi, opryszczką, infekcjami bakteryjnymi, wirusowymi lub innymi zmianami skórnymi, a także w czasie ciąży lub podczas karmienia piersią oraz w trakcie choroby nowotworowej.

Na czym polega i jak działa lifting Hifu Ultraformer III?

Zabieg Hifu Ultraformer III może być przeprowadzony w obszarze pleców, klatki piersiowej, ramion, brzucha, ud, łydek, a także pach i boczków. Często wykonuje się go także na twarzy, dekolcie oraz szyi klientek. Sam zabieg nie jest bolesny i nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania czy znieczulenia. Bezpośrednio po wykonaniu liftingu może pojawić się zaczerwienienie, które znika po kilku godzinach.

Urządzenie wykorzystując ultradźwięki, pobudza skórę do produkcji kolagenu, dzięki któremu staje się bardziej jędrna i napięta. Fale ultradźwiękowe wnikają w głąb tkanek, co powoduje ich obkurczenie i mikrouszkodzenia, które stymulują skórę do intensywnej regeneracji. W efekcie naskórek wygląda młodziej, jest bardziej elastyczny i jędrny.

Czy warto wykonać lifting ciała i twarzy?

Zabieg Hifu Ultraformer III jest liftingiem całkowicie bezinwazyjnym. Nie musimy w żaden sposób się do niego przygotowywać, a po całym procesie nie przechodzimy w stan rekonwalescencji. Skutki uboczne występują rzadko i utrzymują się dość krótko. Jeśli wiotka skóra jest problemem, z którym bezskutecznie się zmagamy, warto przemyśleć zabieg Hifu Ultraformer III.